Oma maitseteretkedel oleme leidnud siinsed kõige põnevamad ja hõrgumad palad. Meie inspiratsiooniks on põhjamaine loodus. Ettearvamatud aastaajad. Külm ja hall Läänemeri. Sünged metsad ning nende maagilised annid. Talunikud ja väiketootjad. Jahimehed ja kalurid. Puhas õhk ja must muld. Unustatud säilitamis- ja valmistusviisid.

Roogade väljamõtlemisel kaasame alati pisut muhedat Saare huumorit. Meil on maailma kõige lahedam meeskond! Me usume sellesse ja meile täiega meeldib see, mida me teeme! Kõik see kokkupõimitult ning eredate tähtede valguses ongi Ö.

Vaata menüüd Reserveeri laud

Sparkling kinkekaart

Sparkling Groupi restoranid on erinevad ja omanäolised. Kui soovid kinkida meeldejääva elamuse, mis annaks ka kingisaajale endale valikuvõimaluse, siis on meie kinkekaart hea valik.

Sparkling Groupi kinkekaardiga on võimalik einestada restoranides ORE, Ö, Kaks Kokka, Tchaikovsky, Chedi ning Mon Repos. Kinkekaardi saad osta kõigist mainitud kohtadest ja ka hotelli Telegraaf vastuvõtulauast vääringus 30, 50, 75 ja 100 EUR. Oma soovi saad esitada ka e-postiaadressile kink@sparkling.ee või vajuta kõrval oleval nupul.

Telli kinkekaart

Laua reserveerimine

Tee reserveering

Kallid sõbrad!
Palume informeerida meid allergiatest ja eridieetidest reserveeringut tehes!

Kui online reserveeringus Teie valitud päeval vabu kohti ei leidu, võtke kindlasti meiega ühendust telefoni või meili teel, kuna kõik kohad ei ole veebisüsteemis saadaval.
Oleme suletud 24-26 detsember ning 1.jaanuar. Ilusaid pühi!

restoran@restoran-o.ee
(+372) 661 6150
(+372) 5376 3314

Meilidele vastame 24h jooksul.

Ö restoran on fine-dining restoran ja meie maitsemenüüde parimaks nautimiseks palume varuda 2-4 tundi.

Ö restorani rõivastusstiil on smart casual. Lühikesed püksid ja sandaalid ei ole lubatud. Pintsak härradel ei ole nõutud.

Lapsed, kes on harjunud vanematega koos restoranis õhtustama ja tunnevad restorani etiketti, on meile väga teretulnud. Meie restoranis eraldi lastemenüüd ei ole ja kõigile kehtivad samad menüüd. Lastega peredel soovitame kõigi heaolu nimel õhtustada meie sõsarrestoranis Kaks Kokka, mis asub kohe Ö kõrval ja on casual-dining restoran.

Koduloomad ei ole Ö restorani lubatud.

Ö meeskond jätab endale õiguse ilmses joobes saabuvaid külalisi mitte teenindada.

Restoran Ö

Restoran Ö asub Tallinna vanalinna vahetus läheduses

Mere pst 6E, Tallinn, 10111
(+372) 661 6150
(+372) 5376 3314
restoran@restoran-o.ee

Oleme puhkusel!

E-post: restoran@restoran-o.ee

Sparkling Group kutsub teid veetma meeldejäävaid hetki seitsmes erilaadses restoranis.